first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

Termín a forma odevzdání projektu

Poprvé po deseti letech zkusíme dojít do finále soutěže bez živých semifinálových kol – už teď je jisté, že ty letos v zavřených galeriích a s nejistým termínem návratu do škol nezvládneme. Finále ale ještě nevzdáváme – podle vývoje situace ho uskutečníme i s finálovou výstavou buď v červnu, nebo v září.

Odesílání projektů a kontultace do 1. 5. 2020.
Společný projekt zkuste jakkoli (alespoň částečně) dokončit, zrealizovat, napsat koncept a pošlete nám ho v elektronické podobě (PDF, JPG, Word, ppt či videosoubor) do půlnoci 1. 5. 2020. S projektem zašlete také název a stručný popis projektu, jména všech účastníků skupiny, název školy a jméno pedagoga. V případě prostorových objektů nebo instalací zašlete v tuto chvíli pouze fotodokumentaci s údaji o použitém materiálu a rozměrech díla. Projekty posílejte na tento e-mail – jiri@dox.cz (větší soubory ideálně přes úschovna.cz, wetransfer.com aj.).

V případě zájmů o konzultace pište na e-mail nebo volejte (+420 602 778 949).

Semifinále a finále

Vámi poslaný projekt nemusí mít úplně definitivní podobu, je možné ho dotáhnout po postupu do finále. Semifinále, resp. semifinálový výběr zrealizuje naše cca pětičlenná porota nad všemi zaslanými projekty buď online, nebo fyzicky (jen bez Vaší přítomnosti) – bude-li jakákoli nejasnost, budeme Vás okamžitě kontaktovat.

Do finále vybereme 25 projektů, k nimž Vám napíšeme stručnou reflexi (tu napíšeme i nepostupujícím skupinám) a případné možnosti, jak k projektu přistoupit dál. Hodnotí se autentičnost, přesvědčivost, neotřelost, nápad.