first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

1. ročník Festivalu Výtvarka!!!

Nejen děti se mohou zapojit do celodenního programu, který se celý odehraje v sobotu 11.6. v otevřeném prostoru letenské Vodárenské věže.

Výtvarné dílny a workshopy nabídne:

Platforma Máš umělecké střevo?, DDM Praha 7 představí programy připravené Výtvarkou!, galerie zastoupené Centrem současného umění DOX nebo Národní galerií Praha zapojí děti různého věku do svých speciálních programů, na festivalu své stánky rozbalí také studio Papelote, komunitní centrum JCC a kurzy animace nabídne Aeroškola. Návštěvníci festivalu (který je pro všechny zdarma) budou mít také možnost seznámit se s nabídkou publikací v rámci stánku ArtMap, zúčastnit se komentované prohlídky blízkého okolí nazvané Po stopách Antonína Slavíčka nebo otevřené debaty se zástupci základních škol Prahy 7 a odborníků na kreativní vzdělávání. Festival uzavře hudební vystoupení výtvarníka a hudebníka Petra Nikla.

Festival Výtvarka!!! chce ukázat neomezené možnosti umělecké práce a kreativního vzdělávání a nadchnout děti, ale vlastně všechny lidi různých věkových kategorií. Praha 7 je pro pořádání takového festivalu určitě tím nejvhodnějším místem!