first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

Kurzy ve Výtvarce!

Skoro všechny kurzy Vývarky! jsou plné, ale budeme vás evidovat jako náhradníky.
Přehled všech kurzů ve Výtvarce! 👉 https://bit.ly/3xE6Lv8

Přehled aktuálně volných kurzů:
🟡 Výtvarka! I
věk 13-18
PO 17:30-19:30
Důležitou náplní výtvarky I je společné přemýšlení nad tématy. Projdeme si tvořivými přístupy od linky po fotografii, vevnitř i venku. Podíváme se i do galerií.

🟡 Animace! II
věk 7-9
PO 16:00-17:30
Svět je v pohybu a je třeba se hýbat s ním! Základy animace, klasické i digitální, což konkrétněji znamená, že si vyzkoušíme kreativitu, režii, dramaturgii, kameru, střih, (výtvar)ničení a práci v týmu. Ve světě filmu totiž není nic nemožné a o to nám půjde.

🟡 Výtvarka spolu!
věk 3-99
ÚT 9:30-11:00
V dílně se setkává více generací, aby mohly společně tvořit. Věk nehraje roli. Buďte spolu na výtvarce, kde si užijete různé výtvarné techniky a prolnutí historie v současném umění.

🟡 Výtvarka! IV
věk 13-18
ÚT 17:30-19:30
Důležitou náplní výtvarky IV je společné přemýšlení nad tématy. Projdeme si tvořivými přístupy od linky po fotografii, vevnitř i venku. Podíváme se i do galerií.

🟡 Výtvarka za školou!
věk 10-14
ČT 10:00-11:30
Umění je všechno. Hra je víc! Od kresby po chemické pokusy. Od malby po street-art. Uvnitř i venku, pravidelné návštěvy galerií, individuální přístup. Neuvěřitelné historky a odhalování nečekaných tajemství. Kurz pro všechny, koho baví objevovat svět umění!

🟡 Výtvarka! IX
věk 5-7
PÁ 14:30-15:30
Hra. Radost. Umění. Od kresby po chemické pokusy. Uvnitř i venku, individuální přístup, pravidelná setkání se současnými českými umělci, návštěvy galerií nebo ateliérů umělců. Kurz pro všechny děti, které baví objevovat svět umění!

🟡
Výtvarka! X
věk 11-13
PÁ 16:00-17:30
Kurz pro kreativní děti, které baví objevovat svět umění. Děti s námi čekají tradiční i experimentální techniky, tvorba v ateliéru i v exteriéru, individuální přístup, pravidelná setkání se současnými českými umělci, návštěvy galerií nebo ateliérů umělců!