first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

Informace k soutěži

Stále není jisté, zda společné finále s výstavou proběhne v červnu nebo v září, vývoj sledujeme a dáme vědět.

ODESÍLÁNÍ PROJEKTŮ A KONZULTACE
do 1. 5. 2020
Možná máte teď míň času než kdykoli jindy, možná víc – zkuste společný projekt jakkoli (alespoň částečně) dokončit, zrealizovat, napsat koncept a pošlete nám ho v elektronické podobě (PDF, JPG, Word, ppt či videosoubor) do půlnoci 1. 5. 2020. S projektem zašlete také název a stručný popis projektu, jména všech účastníků skupiny, název školy a jméno pedagoga. V případě prostorových objektů nebo instalací zašlete v tuto chvíli pouze fotodokumentaci s údaji o použitém materiálu a rozměrech díla. Projekty posílejte na tento e-mail – jiri@dox.cz (větší soubory ideálně přes úschovna.cz, wetransfer.com aj.)

Pokud potřebujete poradit, konzultovat, pište na e-mail jiri@dox.cz nebo volejte (+420 602 778 949) – konzultace patřily k této soutěži vždy a teď dávají o to větší smysl.


SEMIFINÁLE A FINÁLE
Vámi poslaný projekt nemusí mít úplně definitivní podobu, je možné ho dotáhnout po postupu do finále. Semifinále, resp. semifinálový výběr zrealizuje naše cca pětičlenná porota nad všemi zaslanými projekty buď online, nebo fyzicky (jen bez Vaší přítomnosti) – bude-li jakákoli nejasnost, budeme Vás okamžitě kontaktovat.
Do finále vybereme 25 projektů, k nimž Vám napíšeme stručnou reflexi (tu napíšeme i nepostupujícím skupinám) a případné možnosti, jak k projektu přistoupit dál. Hodnotí se autentičnost, přesvědčivost, neotřelost, nápad.

Těšíme se – ať se Vám daří a pevné zdraví