first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

Tatalogik – grafický workshop s Milanem Caisem

14. 3. 2019

**Grafický workshop s Milanem Caisem k výstavě TATA 30JS v DOXu určený (nejen) studentům středních, vysokých a vyšších odborných škol, ale i komukoliv se zájmem o grafický design.**

Těšit se můžete na prohlídku interaktivní výstavy komentující prostřednictvím nových děl 30 let úspěšné a originální kapely, prezentaci dalších uměleckých projektů, vhled do jejich logiky, zadání workshopu s grafickými tablety a především možnost osobní konzultace; to vše zajistí tatalogicky Milan Cais – bubeník a zpěvák skupiny Tata Bojs, vizuální umělec a autor koncepce výstavy TATA 30JS.

Nástrojem vlastní tvorby bude grafický tablet – kromě nejvyspělejších tabletů značky Wacom bude k otestování připravena i speciální řada „Cintiq“ určená profesionálním výtvarníkům. A to vše pod dohledem zkušených odborníků z Amos Software.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST

__________________________________________________

❗️ Upozornění: workshop předpokládá nejen základní znalosti práce s grafickým tabletem, nutná je znalost Adobe Photoshop / Illustrator. Vlastní počítač (s Adobe Photoshop / Illustrator) je podmínkou účasti.

👨‍💻 Kapacita workshopu: 20 osob

💸 Vstupné: 90 Kč

📧 Více informací a rezervace na jiri@dox.cz