first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU DE

TÉMA

Pro letošní ročník soutěže MUS? jsme zvolili téma nazvané Motýlí efekt.

Může nepatrné mávnutí křídel způsobit zásadní změnu na druhém konci naší planety? Jak můžou naše malé změny ovlivnit budoucnost? Recyklace, ochrana ohrožených druhů, snižování uhlíkové stopy, zachráníme svět?

Vzdělávací platforma MUS bude opět nabízet různé workshopy a konfrontační akce k tématu.

 

Workshopy, konzultace

Od ledna do března 2020 je možné nás kontaktovat s vašimi projekty a konzultovat s námi jejich úroveň. Zároveň můžete využít nabídky workshopů a komentovaných prohlídek ve výstavách. Více informací hledejte na Facebooku Máš umělecké střevo nebo nás neváhejte kontaktovat!

SEMIFINÁLE
V rámci soutěže máte možnost svůj projekt také prezentovat osobně na jednom ze semifinálových kol v Brně nebo v Praze. Prezentace může mít libovolnou formu (mluvené slovo, obraz/videoprezentace, performance, happening) a nesmí přesáhnout 5 minut. Vyberte si místo a termín, který se vám nejvíce hodí, a zašlete nám svůj výběr na adresu jiri@dox.cz.

FINÁLE
V semifinálových kolech budou vybrány nejzajímavější projekty, které se budou moci zúčastnit finále. Vítězný projekt z finálového kola se bude prezentovat na mezinárodním setkání s dalšími výherci ze Slovenska a Maďarska.

Motýlí efekt

11. ročník

2019/2020

MUS_MOTÝLÍ EFEKT