first part of logo 'Máš' second part of logo 'umělecké' third part of logo 'střevo' forth part of logo '?'
CZ EN SK HU

Aktuální informace k semifinále MUS 2021

Připomínáme všem přihlášeným, že termín odevzdání projektů je do půlnoci 15. 4. 2021! V případě jakýchkoliv komplikací dejte vědět. Bohužel semifinálové prezentace budou muset proběhnout online a na výběr je z těchto termínů:

čtvrtek 22. 4. 2021 od 15h do cca 18h

pátek 23. 4. 2021 od 10h do cca 13h

 

Svůj projekt budete prezentovat před ostatními přihlášenými a porotou. Předpokládáme, že každá skupina bude mít přibližně 5 minut + nějaký čas na případné dotazy. Jak bude prezentace vypadat, je pouze na Vás. Můžete mluvit, sdílet na obrazovku prezentaci, pustit video, připravit si online performance nebo happening. Semifinále navíc plánujeme streamovat, což může Vaši tvorbu dostat k dalším divákům.

CO JE NYNÍ POTŘEBA?

1. Vyberte si termín semifinále a dejte nám ho obratem vědět – po přihlášení se k jednomu z nich Vám pošleme link k setkání na platformě Zoom.

2. Pošlete nám projekty v elektronické podobě (pdf, jpg, doc, ppt či videosoubor mp4). Pokud jde o videa, fotografie, texty, rovná se to kompletnímu odevzdání projektu.

V případě prostorových objektů nebo instalací zašlete v tuto chvíli pouze fotodokumentaci s údaji o použitém materiálu a rozměrech díla. S projektem, prosím, zašlete také název projektu, jména všech účastníků skupiny, název školy, jméno pedagoga.

Práce posílejte buď přímo e-mailem, nebo přes jakoukoliv službu typu wetransfer.comuschovna.cz na adresu jiri@dox.cz.

3. Pokud si netroufáte sami sdílet prezentaci v Zoomu, pošlete nám ji v předstihu s projektem. Ale sdílení vlastních prezentací si technicky ještě případně vysvětlíme na začátku semifinálového kola – buďto už znáte, nebo snadno pochopíte.

4. Mějte funkční kameru a mikrofon zapnutý jen, když je potřeba.

Těšíme se na vás!